تالار گفتگوی جامعه معلولین ایران
بهترین راه تامین امنیت منازل چیست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی جامعه معلولین ایران (http://www.iransdp.ir)
+-- انجمن: تالارهای عمومی (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- انجمن: مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: بهترین راه تامین امنیت منازل چیست؟ (/showthread.php?tid=3943)بهترین راه تامین امنیت منازل چیست؟ - iranlock98 - ۳۰-۲-۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ عصر

قفل دیجیتال
قفل دیجیتال(قفل هوشمند) چیست؟
قـفل دیجیتال محصولی است کـه بـر روی انواع درب‌های ورودی ساختمان به منظور دسترسی سریع و آسان، افزایش امنیت، زیبایـی و قفل نمودن انواع درب ها نصب می‌گردد . با سیستم‌های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش و امنیت هر چه بیشتر را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند. به بیان دیگر می توان قفل الکترونیکی را سیستمی دانست که بر پایه یکی از مکانیزم های شناسایی رمزی، کارت های مغناطیسی RFID، تگ، اثرانگشت و یا مگنت، درب منازل را باز و بسته می نماید که از مزایای قفل دیجیتال می باشد. 


مزایای قفل دیجیتال(قفل هوشمند)
با نصب قفل دیجیتال بر روی درب منزل خود دیگر مشکلی بابت سپردن کلید های منزل خود به فرزندان کم سن سال و یا افراد مسن و نگرانی بابت گم کردن کلید های منزل و یا ماندن پشت درب را نخواهید داشت.
با شناسایی اثرانگشت این افراد به قفل دیگر شما نگرانی گم شدن کلید های منزل خود و قفل کردن درب منزل را نخواهید داشت.
 تا به حال برای شما پیش آماده که در خارج از منزل باشید و نیازی ضروری به وسیله در داخل خانه داشته باشید و مجبور شوید کار خود را رها کنید و به منزل برگردید با داشتن قفل دیجیتال شما میتوانید رمز قفل خود را به شخصی مورد اطمینان بدهید تا آن شخص کار شما را انجام دهد و بعد از برگشت به خانه رمز مورد نظر را از کار بیندازید.
دستگیره الکترونیکی با امنیت بالا
امروزه با پیشرفت صنعت الکترونیک، دستگیره الکترونیکی سیستم ضد شوک یکی از مزایای دستگیره دیجیتال است.برای ایجاد حفاظت بهتر و بیشتر از مکانهای خصوصی و نیز ایجاد آسایش و اطمینان خاطر برای همه افراد، طراحی شده اند. سیستم های الکترونیک یکی از  زمینه های تخصصی و فنی مجموعه ماداکتو در تولید محصولات با کیفیت امنیتی است.

دستگاه دستگیره الکترونیکی بر روی درب های ورودی نصب می شود، و در مکانهایی که نیاز به محدود کردن دسترسی و تردد افراد وجود دارد، استفاده می شود. دستگیره الکترونیکی، دارای یک میکروکنترولر و حافظه طراحی شده است، یک میکروکنترلر 8051 که به عنوان مرکز فرماندهی می باشد و اجزایی مانند کارت ها و صفحه کلید با آن در ارتباط هستند. فرمان باز و بسته شدن را صادر می کنند. حافظه این دستگاه ها برای حفظ اثر انگشتها (در قفل اثر انگشتی) و رمزهای تعریف شده(قفل رمزدار) برای ورود افراد مجاز می باشد. قفل امنیتی هوشمند بهترین راه حل برای افزایش امنیت خانه و محل کار است.
قیمت قفل الکترونیکی استخری را هم بیشتر بشناسید.
منبع : ایران لاک