تالار گفتگوی جامعه معلولین ایران
تست روانشناسی عشق - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی جامعه معلولین ایران (http://www.iransdp.ir)
+-- انجمن: تالارهای عمومی (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=67)
+--- موضوع: تست روانشناسی عشق (/showthread.php?tid=3954)تست روانشناسی عشق - Nasim90 - ۱۲-۳-۱۳۹۹ ۱۱:۵۴ صبح

این تست ساده و جذاب می تواند به شما کمک کند تا نسبت به عشقی که دارید خود را بهتر بشناسید داشتن صداقت در سوال ها می تواند به شما کمک بزرگی کند تا خود را بهتر بشناسید.

تست روانشناسی عشق
این تست یک تست ساده و جذاب است . با صداقت و درستی به آن جواب دهید. در نظر داشته باشید که ممکن است شما به سوالی برسید و از گزینه های داده شده پاسخی را انتخاب کنید که فکر می کنید جواب بهتری دارد و یا مناسب تراز گزینه ی دیگر است . این کار کاملا اشتباه است .

پس سعی کنید خودتان را در جایگاه فردی قرار دهید که اتفاقات برای او می افتد در این حالت اطمینان داشته باشید که سوالات و پاسخها به واقعیت نزدیکتر خواهد شد تا از پاسخ های آن لذت کافی را ببرید پس شروع می کنیم

۱) شما به طرف خانه ی کسی که دوستش دارید می روید . راه برای رسیدن دارید یکی کوتاه و مستقیم است که شما را سریع به مقصد می رساند ولی خیلی ساده و خسته کننده اما راه دوم به طور قابل ملاحظه ای طولانی تر است ولی پراز مناظر زیبا و جالب . حال شما کدام راه را برای رسیدن به خانه ی محبوبتان انتخاب میکنید ؟ راه کوتاه یا بلند؟

۲) در راه ۲ مزرعه گل رز می بینید! یکی پر از رزهای سفید ودیگری پر از رزهای قرمز . سپس شما تصمیم می گیرید ۲۰ شاخه از رز ها را برای او بچینید .
چند تا را سفید و چند تا را قرمز انتخاب می کنید ؟
شما باید یا همه را یگرنگ و یا ترکیبی از دو رنگ را انتخاب کنید

۳) بالاخره شما به خانه ی او می رسید یکی از افراد خانه درب را به روی شما باز می کند شما می توانید از آنها بخواهید که دوست شما را صدا بزنند . یا اینکه خودتان او را خبر می کنید؟حال چکار می کنید؟

۴) شما وارد منزل شده به اطاق او می روید .ولی کسی آنجا نیست .
پس تصمیم می گیرید که رزها را همان جا بگذارید حال ترجیح می دهید آنها را لب پنجره بگذارید یا روی تخت؟

۵) شب می شود . شما و او هر کدام در اطاق های جدا گانه ای می خوابید .. صبح زمانی که بیدار می شوید به اطاق او می روید .
به نظر شما وقتی که به آنجا می روید او خواب است یا بیدار ؟

سوال آخر ) وقت برگشتن به خانه است ، آیا راه کوتاه و ساده را انتخاب کنید؟ یا تر جیح می دهید از راه طولانی و جالب تر بروید؟
پاسخها خب امیدوارم که جواب سوالها را صادقانه و بدرستی جواب داده باشید پاسخ سوال اول) جاده نشان دهنده ی عشق است!! اگر را کوتاه را انتخاب کرده اید زود عاشق می شود و اگر راه طولانی را انتخاب کرده اید به سادگی عاشق نمی شوید و زمان بیشتری برای آن صرف می کنید پاسخ سوال دوم )

تعداد رزهای قرمز نشان دهنده ی آن است که در رابطه چقدر از خودتان مایه می گذارید و تعداد رز های سفید نشان می دهد که شما چقدر در آن رابطه از طرف مقابل انتظار محبت دارید بطور مثال اگر ۱۸ رز قرمز و ۲ رز سفید انتخاب کرده اید بدین معناست که شما ۹۰% محبت می کنید و ۱۰% انتظار محبت از طرف مقابل دارید پاسخ سوال سوم ) این سوال نشاندهنده ی طرز برخورد شما با مشکلات در یک رابطه است تست روانشناسی عشق.
اگر شما از اعضای خانواده درخواست کرده اید که محبوبتان را صدا بزنید بدین معناست که شما از مواجه شدن با مشکلات می ترسید و امیدوار هستید که مشکلات به خودی خود حل شود .
ولی اگر خودتان به اطاقش رفته اید که او را از حضور خود مطلع کنید این نشان می دهد که شما خود با مشکلات روبرو می شوید و دوست دارید آنها را خودتان هر چه زودتر حل کنید پاسخ سوال چهارم ) محل قرار دادن رزها نشان دهنده ی اشتیاق شما به دیدن محبوبتان است .

شناخت عشق
اگر آنها را روی تخت می گذارید نشان می دهد که دوست دارید او را زیاد ببینید و اگر آنها را لب پنجره قرار می دهید یعنی اگر او را زیاد هم نبینید مشکلی بوجود نمی آید پاسخ سوال پنجم ) این سوال نگرش و طرز فکر شما در مورد کاراکتر و شخصیت فرد محبوبتان را مشخص می سازد. اگر شما او را در حالیکه خوابیده است در اتاق می بینید یعنی او را همانطور که هست دوست دارید و اگر او را بیدار دیده اید یعنی انتظار دارید که مطابق میل شما بشود پاسخ سوال آخر ) راه بازگشت به خانه نشان دهنده ی دوام عشق شماست .

اگرراه کوتاه را انتخاب کرده اید مدت عاشق شدن بودن و دوست داشتن شما کوتاه است و اگر راه بلند را انتخاب کرده اید مدت زیادی در عشق خود پایدار می مانید – من امتحان کردم درست بود… – عشق دروغ نیست، اما عشق واقعی راحت نه پیدا میشه، نه می شه شناخت، نه می شه بدست آورد…

بیشتر بدانید از روانشناسی عشق
او می تواند به راحتی با شما در مورد مسائل زندگی مثل مسائل مالی، بچه ها و که او را می ترساند با شما صحبت کند چراکه برای او مهم ترین هدف پیش بردن زندگی و بهبود آن به همراه شماست.
او می تواند با شما بحث کند و در نهایت هم نقاط مشترکی پیدا کند که بتوانید به تفاهم برسید؛ هیچ وقت فراموش نکنید که بحث کردن نشانه این است که شما دو نفر توانایی این را دارید که با هم حرف بزنید.
او با شما کاملا صادق و راحت است و می تواند به آسودگی در مورد احساساتش صحبت کند.

عشق وقتی هوس است
و چیز زیادی در مورد شما نمی داند تنها از رنگ مورد علاقه تان اطلاع دارد و می داند در چه رشته ای تحصیل کرده اید. بیشتر اوقات هم از پرسیدن سؤالات عمیق در مورد شما طفره می رود از ترس اینکه مبادا جواب خوبی به او ندهید یا چیزهایی بفهمد که به صلاحش نیست.
او کمتر با شما در مورد احساساتش صحبت می کند و از شما هم چندان توقع ندارد که احساسات زیادی نشان دهید. همچنین سعی می کند تا حد ممکن هیچ بحثی بین شما پیش نیاید تا مبادا دلخوری و رنجشی پیش بیاید. اگر خطایی از یکی از شما سر بزند هیچ کدام چندان تمایل ندارید که دیگری را ببخشید.

او کمتر با شما در مورد احساساتش صحبت می کند و از شما هم چندان توقع ندارد که احساسات زیادی نشان دهید. همچنین سعی می کند تا حد ممکن هیچ بحثی بین پیش نیاید تا مبادا دلخوری و رنجشی پیش بیاید. اگر خطایی از یکی از شما سر بزند هیچ کدام چندان تمایل ندارید که دیگری را ببخشید.

لینک های سلامتی و زندگی بهتر که حتما بخوانید:
مواد مغذی برای خانم ها در همه سنین و شرایط
ساده ترین روش درمان خارش واژن با جوش شیرین
 درمان مشکلات پروستات با روش های خانگی
آموزش تصویری ترافل شکلاتی به سبک کافه های شهر پاریس


RE: تست روانشناسی عشق - saharhg - ۱۲-۳-۱۳۹۹ ۰۳:۲۷ عصر

جالب بود خصوصا اون قسمت انتخاب گل، واقعا همینطوره من توی رابطه هام نه فقط عشق همیشه فقط از خودم انتظار دارم تا طرف مقابلم خودم باید صد باشم