[-]
آخرین ارسالی ها
اتوبار روز معتبر در امر حمل بار در تهران
شروع کننده:roozferight آخرین پست توسط:roozferight پاسخ ها:0 اخبار ايران و جهان نمایش ها:14 زمان:۲۵-۸-۱۳۹۶
مسجد کسیک مناره آنتالیا
شروع کننده:anti آخرین پست توسط:anti پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:13 زمان:۲۴-۸-۱۳۹۶
هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا
شروع کننده:anti آخرین پست توسط:anti پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:16 زمان:۲۴-۸-۱۳۹۶
هتل مردان پالاس آنتالیا
شروع کننده:anti آخرین پست توسط:anti پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:17 زمان:۲۴-۸-۱۳۹۶
هتل رویال وینگز آنتالیا
شروع کننده:anti آخرین پست توسط:anti پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:18 زمان:۲۴-۸-۱۳۹۶
هتل هادریانوس آنتالیا
شروع کننده:anti آخرین پست توسط:anti پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:14 زمان:۲۴-۸-۱۳۹۶
6 مورد از مزایای خرید غیر حضوری بلیط هواپیما
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:31 زمان:۲۳-۸-۱۳۹۶
استخر آریان تهران
شروع کننده:miladnaseri آخرین پست توسط:miladnaseri پاسخ ها:0 ورزشی نمایش ها:15 زمان:۲۳-۸-۱۳۹۶
باربری روز معتبر در امر حمل بار در تهران
شروع کننده:roozferight آخرین پست توسط:roozferight پاسخ ها:0 اخبار ايران و جهان نمایش ها:20 زمان:۲۵-۸-۱۳۹۶
معرفی وب سایت های رایگان و بسیار کاربردی
شروع کننده:karopack آخرین پست توسط:anti پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:24 زمان:۲۴-۸-۱۳۹۶
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکرابر و سوییپر و واترجت صنعتی و جاروبرقی صنعتی
۱۲-۷-۱۳۹۶, ۰۴:۰۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۷-۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ عصر، توسط unicorn1993.)
ارسال: #1
اسکرابر و سوییپر و واترجت صنعتی و جاروبرقی صنعتی
امروز میخوام تو این مقاله براتون درمورد یکسری از دستگاه های نظافت صنعتی توضیح بدم. این دستگاه ها انواع صنعتی هم دارن اما من میخوام در مورد موارد خونگیشون که خیلی هم کاربردین توضیح بدم. موارد صنعتیشون خیلی کاربردی نیستن و برای استفاده عمومی فقط خانگی ها کاربرد دارن. اولین دستگاهی که میخوام معرفی کنم، اسکرابر هستش. اسکرابر مدلای مختلفی داره: اسکرابر دستی، اسکرابر سرنشین دار، اسکرابر باطری دار، اسکرابر کابلی و... . ولی مدلی که برای مصارف خانگی و اینا مناسبه اسکرابر دستیه
حالا چه مدل کابلی چه مدل باطری دار. البته خوب واسه کارای خونگی بهتره که اسکرابر باطری دار استفاده بشه که یوقت خدایی نکرده مشکلی از طرف سیمش بروز نکنه. مثلا سیم دور پای کسی نپیچه و اینا...
مکانیزم اسکرابر اینجوریه که اول شروع میکنه به پاشش ماده شوینده یا کف
بعدش برس زنیو شروع میکنه که خیلی خوبه. تو این مرحله کاملا همه چی تمیز میشه
بعد حین برس زنی آب میپاشه و کامل میشوره. حالا همون موقع که داره اینکارو میکنه از پشت دستگاه به وسیله یه لاستیک تی آب و ماده های کثیف روی زمینو مکش و جمع میکنه. این قسمت خیلی جذابه!! حالا همین مورد توی اسکرابرای دستی هم هست. خیلی جالبه مکانیزمش و خیلی کاربردیه
میتونید به راحتی اینکارو بکنید و سطوح کف رو بشورید. مثلا لابی، کف باغ، سالنا، راهرو و.... رو میتونید با اسکرابر دستی راحت بشورید. استفاده از این دستگاه ها خیلی کارتون رو راحت و با کیفیت میکنه به خاطر همین من شدیدا پیشنهادشون می کنم.

دستگاه بعدی که میخوام بهتون معرفیش کنم سوییپر هست. این دستگاه سوییپر هم خیلی کاربردیه و تقریبا یجورایی به اسکرابر شباهت داره. اصن حتی سوییپر اسکرابر داریم. سوییپر مثله همه دستگاه های نظافت صنعتی خیلی سرعت نظافتو زیاد میکنه و واسه همین با سوییپر خیلی مدت کمتری طول میکشه تا خونه تمیز بشه. سوییپر هم مدل دستی داره که کاربردی ترین نوعش هست. مدل عملکرد سوییپر اینجوریه که به وسیله برس ها زباله های ریز و درشت روی زمینو به وسط منتقل می کنه و بعدش با سیستم مکش همرو به داخل مخزن منتقل میکنه. کلا همه مدلهاشم همینطورین چه دستی چه سرنشین دار. ولی فرقش با اسکرابر علاوه بر اینکه این دستگاه سوییپر خشک نظافت میکنه تو اینه که منبع تغذیه سوییپر علاوه بر الکتریکی می تونه بنزینی یا دیزلی هم باشه که این برای اماکن بزرگ و صنعتی خیلی بدرد میخوره ولی برای مصارفه خونگی همون باطری دار خوبه.

دستگاه سوم جاروبرقی صنعتی! تقریبا دیگه همه با جاروبرقی صنعتی آشنایی دارن ولی جهت جلوگیری از سو تفاهم باید بگم که همین جاروبرقی خونگی هم یه زیر مجموعه ای از جاروبرقی صنعتی هست. جاروبرقی صنعتی خیلی کاربردیه و باعث نظافت و مکش کامل همه آلودگی ها میشه. از جاروبرقی صنعتی همونطور که می دونید واسه نظافت هر سطحی میشه استفاده کرد. چه هموار باشه این سطح و چه ناهموار مثه لابلای مبل و اینا با جاروبرقی صنعتی با کیفیت میشه هر جور آلودگی و کثیفی رو از توش دراورد. دقت کنید جاروبرقی صنعتی که خیلی کیفیت این جاروبرقی صنعتی مهمه! از کارای جالب دیگه ای که خود من با جاروبرقی صنعتی انجام میدم اینه که جوراب می بندم سر نازل و میبرم زیر تخت و گوشه های دور از دسترس که اگه چیزی اونجاها هست بچسبه بهش و بیارمش بیرون راحت. تازه یکی از همکارای ما باهاش سوسک هم میگیره تصویر: images/smilies/biggrin.gif
خلاصه که دستگاه خیلی بدرد بخوریه که هم استفاده خونگی داره هم استفاده هتلی و هم استفاده های صنعتی. همه تقریبا میشناسنش ولی من چون دارم دستگاه های نظافت صنعتی رو مرتب میگم براتون گفتم که دیگه اینم بگم حتما.

دستگاه بعدی واترجت صنعتی هست. ببینید تو ایران این دستگاه واترجت صنعتی بیشتر به کارواش خانگی معروف هست منم خیلیییییی از این اسم کارواش خانگی خوشم میاد!! حالا ببینیم که این دستگاه کارواش خانگی اصلا چی هست. حتما همتون ماشینتون رو کارواش بردین تا حالا. اون نازلی که آب پرفشار روی ماشینتون پاشش میکنه اسمش کارواش خانگی یا در اصل یک نمونه کوچیک از واترجت صنعتی هست. با این دستگاه واترجت صنعتی (کارواش خانگی) میشه هم ماشین شست و هم حیاط و این ها رو باهاش راحت تمیز کرد. پرفشاری آبی که این دستگاه داره یه تمیزی بی دردسر و کاملو به ارمغان میاره. از دستگاه های محبوب من بین دستگاه های نظافتی همین کارواش خانگی یا همون واترجت صنعتی هست که واقعا تو خونه لازم میشه و بدرمون میخوره. من که خیلی راضیم تصویر: images/smilies/biggrin.gif

حالا که درمورد واترجت صنعتی یا همون کارواش خانگی هم صحبت کردیم بزارین یه اشاره ای هم به تجهیزات نظافت شیشه بکنم! اولش نمی خواستم درموردش بگم ولی حالا میبینم که جاش همینجاستتصویر: images/smilies/biggrin.gif ولی حالا جدی یدونه از این کارواش خانگی ها بخرید خداییش کلا واترجت صنعتی (کارواش خانگی) خیلی کاربردیه. من اگه هی دارم میگم کارواش خانگی همون واترجت صنعتیه واسه اینکه بره تو ذهنتون واترجت صنعتی
نظافت شیشه تو خونه ها خدایی خیلی دردسر داره. نظافت شیشه با دستمالای معمولی و اینا خیلی سخته. علاوه بر اینکه نظافت شیشه این مدلی خیلی از آدم انرژی میگیره تازه کلیم کثیف پاک میشه
یعنی قشنگ میشینی دو ساعت تمیز میکنی آخرش می بینی که عه اینکه کلا کثیفه تصویر: images/smilies/biggrin.gif
بخاطر همین باید نظافت شیشه با یسری تجهیزات نظافت شیشه تخصصی صورت بگیره. تی و سطل های استاندارد، پد های با کیفیت و... همه و همه از ابزار های کاربردی نظافت شیشه هستند که فرآیند نظافت شیشه خیلی راحت و با کیفیت باهاشون انجام میشه و مجبور نیستیم بعد از انجام نظافت شیشه باز کثیفی ببینیم  تصویر: images/smilies/biggrin.gif

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif