[-]
آخرین ارسالی ها
ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هر روز فروش فوری دارند
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:3 زمان:دیروز
یادداشت عمادالدین جعفری : ورود لادا به ایران؛ آزمون و خطا این‌بار برای روس‌ها
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:3 زمان:دیروز
استیضاح وزیر صمت در دستور کار قرار گرفت
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:5 زمان:دیروز
قیمت روز انواع تیغه برف پاک‌کن در بازار امروز+جدول در لینک وب سایت
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:6 زمان:دیروز
آشنایی با علت و انواع کم خونی
شروع کننده:indigo2018 آخرین پست توسط:indigo2018 پاسخ ها:0 پزشکی , آرایشی و بهداشتی نمایش ها:4 زمان:دیروز
عرضه قطعات تقلبی به بازار کاهش یافت
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:6 زمان:دیروز
راه‌حل پیشنهادی نوسازی ناوگان خودرو سنگین؛ خودروهای سنگین ۵ساله اروپایی وارد کنیم
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:7 زمان:دیروز
آنچه درباره روغن هیدرولیک خودرو باید بدانید
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:9 زمان:دیروز
قیمت روز رینگ در بازار پنجشنبه ۲اسفندماه۹۷ + جدول در لینک وب سایت
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:24 زمان:دیروز
رییس مجلس؛ کمیسیون صنایع مسئول رسیدگی به بحث افزایش قیمت خودرو
شروع کننده:youka آخرین پست توسط:youka پاسخ ها:0 بخش خودرو نمایش ها:18 زمان:دیروز
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه فرشی با مبلمان کرم قهوه*ای ست کنیم؟
۱۶-۱۱-۱۳۹۷, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #1
چه فرشی با مبلمان کرم قهوه*ای ست کنیم؟
 [تصویر:  carpet-in-decoration-50-imerdas.com_-616x400.jpg]
نقل قول: همیشه دوست*دار و طرفدار رنگ های گرم برای منزل بودم و دلم میخواست هر کسی که از در وارد میشه این احساس گرما بهش منتقل بشه. با اطلاعاتی که هم داشتم میدونستم دیزاین داخلی اهمیت زیادی داره و اگه که نمیتونم همه وسایلم رو درجه یک و شیک بخرم حداقل تعدادی از وسایلم رو جوری انتخاب کنم که توجه ها رو به خودش جلب کنه.

ست کردن مبلمان و فرش از ایده های مناسب برای دکوراسیون

چیزی که برام اهمیت داشت ست کردن مبلمان و فرش بود چون میدونستم اینا تاثیر زیادی در دکوراسیون دارن با خودم گفتم اگر که بودجه و هزینه هام اجازه داد پرده ها رو هم کمی لوکس تر انتخاب می کنم. میخواستم فرش ستاره کویر یزد جمع و جور و خوشگلی رو وسط پذیرایی بندازم البته جوری که همه فضا رو نگیره و فقط قسمتی از نشیمن رو پر کنه چون این مدل فرش انداختن میتونه حس راحتی، گرما و صمیمیت زیادی رو به فضای خونه من و شما بده. و غیر از اینکه یه اثر هنری و چشم نواز برا کفپوش ها به وجود میاره، میشه با استفاده از اون هم فضا سازی کرد؛ چیدمان مبلمان تعیین میشه و فضاهای داخلی هم تفکیک میشه به غیر از این اگر که از فرشتون خسته شدین و دلتون رو زد میتونین اونر و با یه فرش جدید عوض کنین.

حالا دغدغه اصلی این بود که چجوری مبلمان رو با فرش ها ست کنم؟

چون پارچه ای که برای مبلمان انتخاب کرده بودم طرح دار بود پس حتما باید فرش ساده انتخاب می کردم تا زیبایی ها به چشم بیاد اینجور به وجود آوردن تضاد، موقع ست کردن مبلمان و فرش جذابیت زیادی رو به دکوراسیون میده. قانون های زیادی برای چینش دکور داخلی و ست کردن مبلمان و فرش وجود داره مثلا اگر که رنگ کفپوش ها تیره باشه و فضا هم از وسعت کافی برخوردار باشه، فرش رنگ روشن با ابعاد کوچک بهتر خواهد بود یا اگر که رنگ کفپوش روشن هست خرید فرش تیره باید اولویت بیشتری داشته باشه.

چون رنگ پارکت های خونه من تیره بود پس فرش روشن برای پذیرایی مناسب تر هست. تصمیم گرفتم اینترنتی فرش بخرم؛ وقتی به یکی از وبسایت های فرش سر زدم با یه عالمه طرح و رنگ های روشن رو به رو شدم و یه مقدار سردرگم شدم ولی خب بالاخره تصمیم قطعی گرفتم و از بین هزاران طرحی که موجود بود بالاخره یه مدل رو انتخاب کردم و خدارو شکر زیبایی زیادی نصیب خونم شد.       

فرش 1200 شانه, فرش 1500 شانه, فرش 1000 شانه
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif