[-]
آخرین ارسالی ها
کاردرمانی و گفتاردرمانی اسلامشهر
شروع کننده:baranrehab آخرین پست توسط:baranrehab پاسخ ها:0 مراکز آموزشی و مشاوره و توانبخشي نمایش ها:9 زمان:امروز
کاردرمانی کودکان
شروع کننده:baranrehab آخرین پست توسط:baranrehab پاسخ ها:0 مراکز آموزشی و مشاوره و توانبخشي نمایش ها:8 زمان:امروز
فن دست تو
شروع کننده:tortori آخرین پست توسط:tortori پاسخ ها:0 ورزشی نمایش ها:2 زمان:امروز
گفتاردرمانی کودکان
شروع کننده:baranrehab آخرین پست توسط:baranrehab پاسخ ها:0 مراکز آموزشی و مشاوره و توانبخشي نمایش ها:16 زمان:امروز
ارگ کریمخانی
شروع کننده:tortori آخرین پست توسط:tortori پاسخ ها:0 ایرانگردی و جهانگردی نمایش ها:2 زمان:امروز
صفحه روی کابینت آشپزخانه
شروع کننده:tortori آخرین پست توسط:tortori پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:2 زمان:امروز
کاشت ابرو طبیعی و شرایط آن
شروع کننده:darioush3 آخرین پست توسط:darioush3 پاسخ ها:0 پزشکی , آرایشی و بهداشتی نمایش ها:3 زمان:امروز
هتل لیون استانبول
شروع کننده:istanboolll0 آخرین پست توسط:istanboolll0 پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:4 زمان:امروز
هتل کریستال استانبول
شروع کننده:istanboolll0 آخرین پست توسط:istanboolll0 پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:3 زمان:امروز
هتل ددمان بوستانجی استانبول
شروع کننده:istanboolll0 آخرین پست توسط:istanboolll0 پاسخ ها:0 انتقادات و پيشنهادات نمایش ها:3 زمان:امروز
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقدیروتشکر محمدنخعی عضو هئیت مدیره جامعه معلولین ایران
۱۱-۷-۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۷-۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ عصر، توسط m-nakhaei -zahedan.)
ارسال: #1
تقدیروتشکر محمدنخعی عضو هئیت مدیره جامعه معلولین ایران
خداوند متعال را شاکرم که در جامعه ای زندگی میکنم که دوستانی دارم سرشار از عشق ومحبت .در شادیها عشق میورزند تا شادیمان مضاعف شود ودر مصیبتها آنقدر محبت د ارند که مصیبت وارده تسلی خاطرمان میگردد.
بدینوسیله از تمامی عزیزان وهمنوعان ارجمندم که در غم از دست دادن داماد عزیزم مرحوم ولیداد خمرزابلی ابراز همدردی نمودن بلاخص مدیر عامل جامعه معلولین ایران جناب آقای دکتر عاروان وهمکاران واعضاءهئیت مدیره جامعه معلولین ایران نهایت تقدیر وتشکر را دارم امیدوارم در شادی شما عزیزان جبران نماییم .با تشکر محمد نخعی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۰-۲-۱۳۹۷, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #2
RE: تقدیروتشکر محمدنخعی عضو هئیت مدیره جامعه معلولین ایران
هنگامه­‌ زمزمه­‌ دعای عهد با همهمه­‌ تسبیج پرندگان؛ و نیایش دریاها، و خش خش برگ‌ها در هم می‌آمیزد و صبحی پرطراوت و سرشار از امید، آمیخته با بوی گل نرگس را به ارمغان می‌آورد.
روزی که سرمشقش نام یار باشد آکنده از یاد اوست. یاد مهربان یاری که صبح هنگام «رنگین کمانِ» رنگ رنگ وجودش، گل محفل دوستارانش است.

انگار که صبح، نم نم باران عهد آمده باشد و همان وقت هم  نگاه آفتاب تابنده­ هستی به این خیل مشتاق افتاده باشد و از این دو «رنگین کمانی» بر آسمان آبی و پاک دل منتظرانش، نقش ببندد.
«رنگین کمانی» که هر رنگش نشانی از او دارد؛ از محبتش، از دعایش، از اشکش، از ...

و باز آن زمان که خورشید آهنگ رفتن می‌کند، انگار که با سرخی خود می‌گوید که شب غیبتش را تاب بیاورید به این امید که آفتاب وجود او، فردای شما را روشن کند؛ آن وقت شراری از سرخی خورشید به دل
دوستداران می­‌افتد که:

من کجا و آفتاب وجود او کجا؟
این همه گناه من کجا و نیم نگاه او کجا؟
دل سیاه من کجا و امید به آمدن او کجا؟
و خبر ندارد این دل بیچاره از گناه، که او، لحظه به لحظه مراقبش است. مراقب، که مبادا به دامی در افتد.

دعا گو، که مبادا به چاله­‌ای فرو غلتد. و نمی‌داند این دل سیاه از گناه، که آنی که شیطان وسوسه‌اش می‌کند این اوست که دست به دعا بلند می‌کند و از خدا نجاتش را می‌طلبد و نمی‌داند این دل تنها، که او فقط یک دل را نمی‌بیند، بلکه هزاران دل را نظاره‌گر است ...!
پیشاپیش میلاد میلاد منجی عالم بشریت را به تمام دوستان بخصوص معلولین عزیز تبریک  عرض میدارم..و تشکر ویژه می نماییم از جناب دکتر عاروان عزیز که همیشه یار و یاور ما بوده اند
شکرالله محراب نزاد خدمتگزار جامعه معلولین شعبه یاسوج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif