[-]
آخرین ارسالی ها
دندانپزشکی در ترکیه متروپل
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:9 زمان:دیروز
دندانپزشکی در ترکیه
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 علمی نمایش ها:12 زمان:دیروز
دندانپزشکی در ترکیه
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 صندلی داغ نمایش ها:13 زمان:دیروز
هوشمندانه زندگی کنید.
شروع کننده:lalee آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 مطالب دیدنی و گفتگوي آزاد نمایش ها:31 زمان:دیروز
چرا چاپ روی چوب؟ و چه کاربردی دارد؟
شروع کننده:prisatheri آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:0 علمی نمایش ها:35 زمان:دیروز
بهترین سالن زیبایی
شروع کننده:reza13952 آخرین پست توسط:reza13952 پاسخ ها:0 معرفي وبلاگ ها و سايت های معلولين نمایش ها:25 زمان:۲۷-۷-۱۳۹۹
تاریخچه آب‌نما در فضاهای شهری
شروع کننده:reza13952 آخرین پست توسط:reza13952 پاسخ ها:0 معرفي وبلاگ ها و سايت های معلولين نمایش ها:21 زمان:۲۷-۷-۱۳۹۹
آجر چیست؟
شروع کننده:reza13952 آخرین پست توسط:reza13952 پاسخ ها:0 معرفي وبلاگ ها و سايت های معلولين نمایش ها:22 زمان:۲۷-۷-۱۳۹۹
رشته داروسازی در ترکیه
شروع کننده:mahsa733 آخرین پست توسط:mahsa733 پاسخ ها:1 صندلی داغ نمایش ها:343 زمان:دیروز
به چه کودهایی مصنوعی و یا شیمیایی گفته می‌شود؟
شروع کننده:reza13952 آخرین پست توسط:reza13952 پاسخ ها:0 معرفي وبلاگ ها و سايت های معلولين نمایش ها:22 زمان:۲۷-۷-۱۳۹۹
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیان مشکلات افرادمعلول
۲۹-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #1
بیان مشکلات افرادمعلول
بیان مشکلات معلولان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۸-۵-۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #2
RE: بیان مشکلات افرادمعلول
(۲۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ عصر)الهه نوشته شده توسط:  بیان مشکلات معلولان

با سلام بنده معلول نخاعی شدید 31 ساله و متاهل میباشم . مشکلات ما که زیاده بجز مشکلات بیماری بحث اشتغال و خونه نشینی ماست که متاسفانه محکومیم به خونه نشینی و غصه خوردن .. کارشناسی حسابداری دارم ولی بهم کار نمیدن تا مخارج زندگیمو در بیارم فقط کار و اشتغلل برای من معلول مهمه

۲۰-۵-۱۳۹۸, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #3
(۱۸-۵-۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ صبح)saeidnazari نوشته شده توسط:  
(۲۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ عصر)الهه نوشته شده توسط:  بیان مشکلات معلولان

با سلام بنده معلول نخاعی شدید 31 ساله و متاهل میباشم . مشکلات ما که زیاده بجز مشکلات بیماری بحث اشتغال و خونه نشینی ماست که متاسفانه محکومیم به خونه نشینی و غصه خوردن .. کارشناسی حسابداری دارم ولی بهم کار نمیدن تا مخارج زندگیمو در بیارم فقط کار و اشتغلل برای من معلول مهمه

مشکل من رد شدن از خیابونهایی که چراغ راهنما نداره. رد شدن از جویهای بدون پل حتی اگه باریک باشن به خاطر معلولیت چشمی و عدم تحمل فصاهای پرسر و صدا و رقص نور و شلوغی به خاطر اختلال پردازش حسی هست.

۹-۷-۱۳۹۹, ۰۴:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۷-۱۳۹۹ ۰۴:۳۸ صبح، توسط iranhex.)
ارسال: #4
مشکل من رد شدن از خیابونهایی که چراغ راهنما نداره. رد شدن از جویهای بدون پل حتی اگه باریک باشن به خاطر معلولیت چشمی و عدم تحمل فصاهای پرسر و صدا و رقص نور و شلوغی به خاطر اختلال پردازش حسی هست.
منم مشکلم اینه

جالب بود
آیفون 12 پرو مکس
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا

http://www.baleparvaz.com/baleparvaz.gif